X
SEO Neden Gereklidir?
SEO Neden Gereklidir?

Ankara Web Tasarım SEO Neden Gereklidir?

Ankara SEO Eğer bir websiteniz varsa ve gelir kazanmayı düşünüyorsanız mutlaka sitenizin tanıtımını yapmanız yani kullanıcılara ulaşmanız gerekir. Bu tanıtımı yapabileceğiniz yerler;

1. Google AdWords Reklamları: Google reklamları ile müşterilerinize rahatlıkla ulaşabilirsiniz ve websitenizin tanıtımını yapabilirsiniz. Her reklam kanalında olduğu gibi AdWords reklam yönetimi de sizin için maliyetli olacaktır.
2. AdWords kadar maliyetlidir.

3. Satış ortaklığı: Reklam kanalları arasında nispeten en az maliyetli olan kanal: Satış ortaklığı yani affiliate kanalıdır. Ancak unutulmamalıdır ki bu pazarlama yöntemi ile oluşacak satışlardan komisyon vermeniz gerekecektir.
4. Facebook Reklamları: Özellikle üye kazanımı için tercih edilen Facebook reklamları da, en az Diğer sosyal medya kanalları: Twitter ve Linkedin’e reklam vermek için oldukça güçlü olmalısınız.
5. Ankara Web Tasarım Offline reklamlar: Televizyon, gazete ve dergilerde yayınlayacağınız reklamların geri dönüşleri oldukça uzun zaman alır ve cebinizden oldukça yüksek bedeller çıkar.
İster yeni kurulan bir firma olun isterseniz bir e-ticaret devi, düzenli SEO çalışmanız için mutlaka seo danışmanlığı hizmeti almalısınız. Reklam bütçelerinizin çok altında bedeller ile dönüşüm oranlarınızı maksimize edebilir, internet dünyasındaki kalıcılığınızı perçinlemiş olursunuz. Unutmayın ki, organik sonuçlardan gelen müşteriler, hem marka bilinirliğinizi hem de satışlarınızı tahmin edemeyeceğiniz kadar arttıracaktır.