X

Yazar: 18 Mayıs 2016

Ankara Web Tasarım Ajansları

İşin doğru olanı ile ilgileniyoruz..
projeye uygun web teknolojileri ve web programlamaları kullanarak Web sitenize ihtiyacı olan fonksiyonellikleri kazandırır..

Internet’te yayın yapan web siteler broşür görünümlü statik yapıları terk edeli çok oldu. Günümüzde içerik yönetiminin ne kadar önemli bir konuma geldiğinin bilincindeyiz ve Webimedya olarak, tasarladığımız web sitelerinde dinamik içerik yönetimini standart bir özellik olarak siz müşterilerimize sunmaktayız.

Sitenizin tasarımına göre, yeni ürün, ürün grubu, haber, bülten, referans v.b. gibi içerikler eklemek mümkün. Sadece bir web tarayıcısı ve temel bilgisayar bilgisi yeterli. Word veya benzeri bir kelime işleme programını kullanabilen herkesin kullanabileceği basitlikteki yönetim paneli sayesinde güncellemeler çok kolay. Hızlı güncelleme: Sitenizin farklı kısımlarını güncellemek için farklı kullanıcılar atayabilirsiniz. Güncelleme yapan kişiler, uzman oldukları içeriklerle ilgilendiklerinden hem daha hızlı hem de daha sağlıklı bir güncelleme yapabilirler. Sistem web tabanlı çalıştığından herhangi bir yerden yönetim paneline girip güncelleme yapabilirsiniz..