X
Web Tasarımı Programları
Web Tasarımı Programları

Ankara Web Tasarım Web Tasarımı Programları

Web Tasarım yapmak isteyenlerim ilk etapta edinmesi gereken programlar ;Photoshop ya da fireworks,Dreamweaver ya da frontpage, Animasyon kullanılacaksa Flash programı.

Ankara Web Tasarım İlk iki program web tasarımı için yeterlidir. Ancak daha üst düzey web tasarım yapmak isteyenler mutlaka flash programı da kullanmalıdır. Site içinde yazılım yapabilmek için programlama dili bilmeye de gerek vardır.
Web Tasarım konusunda kurumsallık ve Bireysellik

Ankara Web Tasarım

Ankara Web Tasarım

Web Sitesi Tasarımı yaptırmak isteyenlerin karşısına elbette birçok alternatif çıkacaktır. En çok sorulacak soru ise web tasarımı birey mi yapmalı kurum mu ? Yapan kurum sadece web sitesi mi yapıyor yoksa yanında başka işler de yapıyor mu? Aslında öncelikli gereken güvendir . Eğer web sitesini yapacak kişi şahıs olsa bile güveniyorsanız yaptırmanızda bir mahsur yoktur.Ancak bireylerin ulaşılabilirliği kurumlara göre daha zordur. Kurumları da aradığınızda hızlı ve etkin sonuca çoğu zaman ulaşamıyabiliyorsunuz. Maddi yetersizlikler ve piyasa koşullarının zorluğu ile doğru orantılı olarak kurumlar da az kişiyle çok iş başarmaya çalışıyor olabilirler.Bu nedenle hizmet kalitelerinde zayıflama olabilir.
Sitenizi kime yaptırırsanız yaptırın gerekli şifreleri mutlaka elinizin altında bulundurun .Ve en önemlisi sitenizin bir yedeğini mutlaka alın . Siteniz düzenli olarak güncelleniyorsa siz de düzenli aralıklarla sitenizi yedekleyin .Ankara Web Tasarım Eğer domain ve hosting şifreleri elinizin altındaysa ve siteniz düzenli yedekleniyorsa korkulacak bir durum yok demektir. Burada domainin de çok önemi var. Eğer bir kurumsanız domaininizin com.tr uzantılı olması yine uzun vadede başınızın ağrımamasına neden olacaktır. Kurum olup olmamanız com isimlerde bildiğiniz gibi önemli değil. com uzantılı bir isim sahibi olmak istiyorsanız . İnternet üzerinden kendinizin satın almanızı öneririz. Eğer tüm bu şartları yerine getirirseniz sitenizi garanti altına almış olursunuz. Artık geriye site gerekli görselliğe ulaştı mı, yeterli derece ziyaretçi alabiliyor muyum gibi konular kalacaktır ki ; bu artık yavaş yavaş profesyonellik gerektiren bir durumdur.